Lék na rakovinu, utajují nám ho farmaceutické firmy?

Lék na rakovinu, utajují nám ho farmaceutické firmy? 1

Jak to vlastně je s farmaceutickými firmami, které vyrábějí léky? Dělají vše pro nás, a chtějí mít jen zdravé a vyléčené lidi nebo se snaží co možná nejvíce lidí permanentně udržovat na lécích, kdy je úplné vyléčení v nedohlednu?

V době internetu se už informace nedají utajit, jak tomu bylo před desítkami let, a proto přibývá důkazů o tom, že farmaceutický průmysl vůbec nestojí o zdravé lidi, ale o nemocné, kteří neustále potřebují uměle vyrobené léky. Prvořadý je totiž byznys s léky, a nemocní lidé jsou jen strojem na tištění peněz.

 
dolar

Farmaceutická lobby
Zdraví lidé nejsou pro farmaceutický byznys, ve kterém se točí miliardy dolarů, vůbec zajímavý. Proto potřebují jen nemocné lidi, z těch totiž mají farmaceutické společnosti obrovské zisky. A vůbec se nejedná o konspiraci, stačí se nad tím jen zamyslet zdravým selským rozumem.

Proč například farmaceutické firmy tlačili na Brusel, aby se v Evropské unii schválili zákony s nepřiměřenou regulací pro léčivé rostliny? Farmaceutické lobby se tak podařilo protlačit, aby se u čajů, bylinách a jiných zdravých potravinách už nepsal na baleních jejich blahodárný vliv na zdraví.

Vše jednoznačně směřuje k tomu, aby se vydal úplný zákaz použití zdraví prospěšných bylin, a používaly se pouze chemické léky. Právě z těch mají totiž farmaceutické firmy obrovské zisky, neboť si své léky patentovali. Přírodu si však patentovat nemohou, a právě to jim velmi vadí.

Obyvatelům Evropské unie (a nejen jim) je tak odpírána možnost svobodně si zvolit způsob péče o své zdraví, tak jak je to zakotveno v Základní listině lidských práv a svobod. Byrokraté v Bruselu přece nemohou rozhodovat, co je a není pro zdraví občana v jednotlivých státech vhodné!

 
Pollen-plants1-1024x779

Proč se tají fakt, že je rakovina léčitelná?
Pro mnohé to bude možná šokující informace, ale rakovina se dala léčit již v roce 1934. Royal Raymond Rife byl americký vědec a mikrobiolog, který v roce 1920 vyvinul optický mikroskop, který dokázal až 60 tisíckrát zvětšit pozorované objekty včetně virů. Moderní elektronové mikroskopy okamžitě zabíjejí to, co je pod nimi, a tak se vědci mohou dívat pouze na mrtvé organismy.

V mikroskopu, který vytvořil R.R.Rife, však bylo v reálném čase vidět, jak se viry množí a mění formu, a jak se zdravá buňka mění na rakovinovou. Později shodou náhod zjistil, že jednotlivé druhy mikroorganismů reagují na elektrické frekvenční pole, kdy dochází k jejich zničení po velmi krátké době.

Rife tak dokázal nemožné, pomocí své propracované metody začínal bojovat proti rakovině, a za několik let později vyléčil každého pacienta postiženého touto zákeřnou nemocí! Rife však upadl do zapomnění, přestože jeho výsledky léčby rakoviny byly oficiálně prokázány v roce 1934 v nemocnici v kalifornském městě Pasadena.

Smrtelně nemocné pacienty rakovinou sledoval tým lékařů a patologů, jejichž úkolem bylo zjistit, zda Rifeho přístroje dokáží tyto pacienty – takříkajíc na smrtelné posteli, udržet při životě alespoň 90 dní. Po uplynutí 90 dnů zůstal celý výzkumný lékařský výbor v šoku – 86,5% pacientů bylo úplně vyléčeno, a 13,5% pacientů se vyléčilo v průběhu dalších 4 týdnů!

Celkový úspěch Rifeho léčebné metody byl tedy 100%! Tento pokus byl sice detailně popsán a zdokumentován, ale o jeho úspěšné léčbě dnes svět vůbec neví, protože farmaceutické společnosti se postarali o to, aby se o jeho úspěších a 100% léčbě rakoviny lidé nikdy nedozvěděli.

Úspěšné léčení rakoviny bylo ignorovanou Rifeho celoživotní prací a objevy byly dlouhá léta ignorovány a nikdo o nich nevěděl. Farmaceutická mafie se postarala o rozkradení jeho písemných záznamů, filmů a fotografií z jeho laboratoře.

Rovněž Rifeho cenné mikroskopy někdo ukradl, je prokázáno, že za tím stáli majitelé farmaceutických společností. Byly vynaloženy obrovské peníze na to, aby lékaři a vědci, kteří se účastnili Rifeho úspěšného léčení pacientů nemocných rakovinou, na vše co viděli na vlastní oči, zapomněli.

Farmaceutická mafie zalepila penězi oči téměř všem lékařům a vědcům, kteří byli při úspěších Rifeho léčení rakoviny. Farmaceutické společnosti totiž nemohly dovolit, aby se lidé nemocní na rakovinu léčili téměř zdarma se stoprocentní úspěšností. Celoživotní léčení a nevyléčených s rakovinou je totiž pro farmaceutické společnosti nejvýnosnější byznys v dějinách medicíny.

A o ten nebudou chtít nikdy přijít. Proto zapomeňte na to, že obrovské finanční částky, které jdou každoročně na výzkumy rakoviny někdy povedou k nalezení léku, který dokáže rakovinu vyléčit. Farmaceutická mafie to nikdy nedovolí! A co se stalo s geniálním vynálezcem? Rife nakonec ztratil zájem o další práci, a své odvržení řešil pitím alkoholu.

Není divu, když se Rife v roce 1888 narodil, jako dopravní prostředek se používal kočár tažený koňmi, a když umíral nad hlavou mu už létala letadla, které překonávaly neuvěřitelnou rychlostí obrovské vzdálenosti, ale zároveň se musel dívat i na to, jak stoupá počet lidí, kteří umírají na rakovinu. V roce 1971 tak Rife zemřel v zapomnění na požití diazepamu a alkoholu.

 
R2

Rifeho „zmrtvýchvstání“
Smrt Rifeho však naneštěstí pro farmaceutickou lobby a naštěstí pro běžné lidi neznamenala konec jeho elektronické léčby. Několik lékařů a vědců renovováno Rifeho „zázračné“ přístroje, a jeho myšlenka přežila až do dnešních dnů.

Rifeho léčebná metoda znovu spatřila světlo světa v roce 1986 díky knize Barryho Lynes s názvem Nádorová léčba, která fungovala (The Cancer Cure That Worked). Navzdory 50-letým výzkumem Royala Raymonda Rifeho není jeho technologie povolena pro lékařské účely. Navíc lékař, který tuto metodu použije může ztratit svůj diplom, případně až skončit ve vězení.

Ano, i toto je dnešní „demokratický“ svět, který se nám snaží vytvářet farmaceutické společnosti spolu s některými (nebo více) politiky, jejichž ovládá farmaceutická lobby. Byznys na nemocných lidech je a bude vždy na prvním místě. Zdraví lidé jsou pro farmaceutickou mafii absolutně nezajímaví.

Proto se stále na léčení rakoviny nasazuje chemoterapie a radioterapie spolu s chemickými léky. Na tom totiž farmaceutické společnosti vydělávají, a proto všechny alternativní léčení rakoviny, kterých je již několik, jsou bagatelizovány a zesměšňováno.

Opravdu si myslíte, že stovky miliard dolarů , které se již daly (a ještě dají) do výzkumu rakoviny a její léčení, by už dávno nezaznamenali nějaký výrazný úspěch? Léky na všechny typy rakoviny už léta existují, farmaceutická mafie je však silnější, protože ovládá zdravotní pojišťovny, nemocnice, lékařů a i politiků.

Dokud budou farmaceutické společnosti vydělávat pouze na neustálém a neefektivním léčení rakoviny, a dokdy tomu lidé budou věřit, do té doby se lék na rakovinu na tomto světě neobjeví. Vše je jen na lidech … Bez lidí nebude ani byznys.

Lidé to však musí pochopit, ale než se tak stane, farmaceutické společnosti vydělají další miliardy dolarů, a „vyrobí“ další mrtvé, kterým nechtěli pomoci, protože lidské zdraví pro ně nemá absolutně žádnou cenu. Tady jde jen a jen o peníze – o obrovské množství peněz. Psi štěkají, ale karavana jde dál.